Të hënën ministrja Gjermeni në Kuvend për ligjin e ri të legalizimeve

gjermeni_ulur

Të hënën ministrja Gjermeni në Kuvend për ligjin e ri të legalizimeve Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni do të jetë në Kuvend ditën e hënë More...

Rama ndan tapitë në Korçë: Legalizimi falas, realitet

rama-legalizime]

Kryeministri Edi Rama shpërndau sot në Korçë certifikatat e para të pronësisë për objekte të legalizuara, i shoqëruar nga zv/kryeministri Peleshi, ministrja e Zhvillimit More...

Klosi: Berisha nuk ka ndonjë kontribut për t’u përgëzuar në luftën e Kosovës

13

Ish kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror të Shqipërisë, Fatos Klosi, thotë se Sali Berisha nuk ka ndonjë kontribut për t’u përgëzuar në luftën e Kosovës. Në More...

14

Geci: Të bashkohemi, e ta mundim Thaçin

Në një takim të Degës së LDK-së në Skenderaj, ku merrnin pjesë edhe strukturat udhëheqëse të partisë nga qendra, u tha se për LDK-së është e rëndësishme fitorja More...

Serbët mësojnë shqip në Beograd

Serbia dhe Kosova para një viti e kanë nënshkruar marrëveshjen e normalizimit të raportove ndërmjet dy vendeve. Serbët dhe shqiptarët i lidhin shumë gjëra, kurse të More...

Super-limuzina e Vladimir Putinit që po prodhohet në një vend sekret

20

Në një lokacion të fshehtë në Moskë është prezantuar “Kortezhi”, një prototip i limuzinës luksoze të bërë More...

Serbët mësojnë shqip në Beograd

10

Serbia dhe Kosova para një viti e kanë nënshkruar marrëveshjen e normalizimit të raportove ndërmjet dy vendeve. More...

nikola-gruevski-1 Gruevski i drejtohet shqiptarëve: Partitë tuaja na kanë “djallëzuar” (VIDEO)

Kryeministri aktual i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka menduar që në këto zgjedhje parlamentare t’u drejtohet edhe...

zaev3 Zaev: Gruevski duhet të largohet nga skena politike

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev sot ka zhvilluar takime me qytetarët në zonën lindore të Maqedonisë....

BDI_Logo Bejta: Vota e shqiptarëve është e çeliktë

BDI sot ka mbajtur një tubim parazgjedhor në Çegran dhe ka zhvilluar takime në lagjet Lajthia...
'Translation', 'widget_file' => 'flags/tpw_flags_css.php')); }?>

Kur asisti është më perfekt se goli(video)

36

Një asistim perfekt në futboll është parë mbrëmë në kampionatin suedez. Në ndeshjen mes Goteborg dhe More...

Vdes lojtari i West Ham United

Sulmuesi i ri i West Ham United, Dylan Tombides ka vdekur sot në moshën 20 vjeçare. Njëri nga talentët më premtues..

Transferi i parë për Juven

Sipas së përditshmes italiane “La Repubblica”, Senad Luliç do të jetë përforcimi i Juventusit për krahun e majtë të mesfushës. Mbrojtës-mesfushori..

Me fytyrë të kthyer nga njëri-tjetri flenë çiftet më të lumtura

4

Çiftet më së shpeshti flenë të kthyer me shpinë nga njëri-tjetri, ndërkaq më të kënaqur janë ata More...

Marrëdhënie e suksesshme në çift?(video)

Zgjedhja e pozicionit të partnerëve në shtrat tregon shumë për marrëdhënien e tyre. Ke dëshirë ta ndjesh pranë, apo t’i kthesh..

Pastrimi i lëkurës tuaj gjatë Pranverës: 7 këshilla rigjeneruese

Pasi që i themi lamtumirë një dimri të gjatë, ne me padurim mirëpresim pranverën dhe rilindjen që frymëzon. Ne do ti..

Zbulohet planeti “si Toka”

61 Shkencëtarët besojnë se kanë zbuluar planetin më të ngjashëm për nga madhësia dhe forma me Tokën, i cili me shumë gjasa,..

Nike shuan biznesin e pajisjeve FuelBand

16 Nike ka bërë një dalje të papritur nga tregu i pajisjeve elektronike të cilat barten në trup, pasi është duke planifikuar..
25

Shëroni alergjitë e pranverës

Provoni këto strategji natyrore për të parandaluar ose zbutur simptomat e alergjive sezonale. Acupressure (metodë për shërimin e dhimbjeve duke prekur..
16

Nike shuan biznesin e pajisjeve FuelBand

Nike ka bërë një dalje të papritur nga tregu i pajisjeve elektronike të cilat barten në trup, pasi është duke planifikuar..
18

Shqiptarja që u martua me helikopter

Ajo është e bukur. Është konsideruar si Jessica Rabbit shqiptare. Ndërsa, ai është një showmen dhe producent që aktivitetin e tij..

Facebook fan page

Anetaresohu falas !

Jep e-mail adresen tuaj:

Delivered by FeedBurner

GazetaShqip Android

GazetaShqip per Andorid!
Kliko DOWNLOAD
Nese ke telefon te mire!

WebFaqe e Certifikuar!

SSL Cerficate
Gazeta Shqip Online located at 511/67 Prishtine , Prishtine, PR . Reviewed by 3481 customers rated: 4 / 5
Page Speed 211 queries in 0.789 seconds.