Tronditen rrjetet sociale nga harta e “Malit të Zi të Madh”

malizi1

Një hartë që paraqet kufij tepër të ekzagjëruar të “Malit të Zi të Madh” po qarkullon nëpër rrjetesociale. Sipas kësaj harte, “Mali i Zi i Madh” More...

Shikojeni takimin e Erionit me nënën e tij (Video)

erioni1

Takimi i Erionit, tetë vjeçar, të kthyer nga Siria në Kosovë, video kjo e realizuar dje në orët e mbrëmjes në Aeroportin e Prishtinës. Në këtë mënyrë Erioni i More...

Foto, sa një mijë fjalë: Toleranca fetare ndër shqiptarë

foto1

Dëshmi për këtë është fotoja që shihni, ku para Papës janë krerët e besimit islam, të kishës ortodokse dhe të kreut të bektashizmit. Të tillë janë shqiptarët, More...

foto1

Foto, sa një mijë fjalë: Toleranca fetare ndër shqiptarë

Dëshmi për këtë është fotoja që shihni, ku para Papës janë krerët e besimit islam, të kishës ortodokse dhe të kreut të bektashizmit. Të tillë janë shqiptarët, More...

Të enjten nga Kumanovari shpallja e Republikes së Iliridës

Të enjten prej orës 12 deri ora 14 do të bëhet shpallja solemne e Republikës së Iliridës. Aktin e shpalljes do ta bëjnë kryetari i Iliridës Nevzat Halili, kryeministri More...

Shikojeni takimin e Erionit me nënën e tij (Video)

erioni1

Takimi i Erionit, tetë vjeçar, të kthyer nga Siria në Kosovë, video kjo e realizuar dje në orët e mbrëmjes në Aeroportin More...

Skandaloze: Çdo e dhjeta diplomë fakulteti është false

54

Rreth 10 për qind nga diplomat për arsim të kryer të lartë në Serbi janë të falsifikuara ose janë dhënë More...

ilidira2014 Të enjten nga Kumanovari shpallja e Republikes së Iliridës

Të enjten prej orës 12 deri ora 14 do të bëhet shpallja solemne e Republikës së...

13 Bushati-Besimi: Statusi kandidat i Shqipërisë, strategjik për gjithë rajonin

Zv.kryeministri i Maqedonisë Fatmir Besimi dhe ministri i Jashtëm Bushati e kanë quajtur statusin e Shqipërisë...

50 Maqedonia “zhduket” nga agjenda e BE-së!

Edhe në këtë Samit të qershorit të Këshillit evropian, Maqedonia nuk do të jetë temë e...

Mediat serbe: Arrestohet personi i fluturakes që barte flamurin shqiptar

serbi1

Sipas informatave jozyrtare, fluturakja që solli flamurin shqiptar në stadiumin e Partizanit të Beogradit More...

Plisat: Po të ishim në Beograd, do të kishte gjakderdhje

Besnik Mujeci, anëtar i tifozërisë “Plisat”, në emisionin “Rubikon” të KTV-së ka thënë se po të ishin të pranishëm në stadiumin..

Messi vs. Shaqiri, ja statistikat

Njëri është katër herë lojtari më i mirë në botë, teksa tjetri vjen nga Gjilani i Kosovës. Por, dallimi mes tyre..

Të gjitha domethëniet e puthjes në ëndrrat tona

43

Puthja është manifestimi i parë, më elementar i dashurisë; një akt intimiteti. Mat ndjenjën e afrimit More...

5 fjalë që duhet ti hiqni nga fjalori i përditshëm

Fjalët kanë pushtet dhe shpesh herë na ndodh të quajmë vetën me emra të ndryshëm, por më vonë bëhemi pishman pse..

Kërcënimet e fshehta: Disa gjëra, të cilat pa u vërejtur shkatërrojnë lidhjen

Xhelozia, pabesia dhe problemet e ngjashme mund të shkatërrojë lidhjen – këtë gjë tashmë e dinë që të gjithë. Mirëpo ekzistojnë..
24

Si ta shëroni lëkurën nga diegia e diellit

Kur u digjet lëkura nga dielli, nuk keni nevojë gjithmonë të kërkoni ndihmën e mjekut. Disa gjëra mund t’i përgatisni edhe..
52

Zyrtare: Android 5.0 L, dy herë më i shpejtë se KitKat

Dje gjatë ditës, Google e ka prezantuar versionin e ri dhe të shumë-pritur të Android, përkatësisht Android 5.0 L, ndërsa ka..
15

Redon Makashi zëvendësohet nga Renis Gjoka

Ishte dikur koha atyre të treve bashkë. Koha kur clubi i tyre mbushej plot me njerëz që i adhuronin ata dhe..

Facebook fan page

Anetaresohu falas !

Jep e-mail adresen tuaj:

Delivered by FeedBurner

GazetaShqip Android

GazetaShqip per Andorid!
Kliko DOWNLOAD
Nese ke telefon te mire!